Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 45.06 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 297377 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2290 кг Евро Euro 5
Година 2013-07-04 Километража 162000 км Сила
Белгија, HARCHIES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05-19 Километража 103818 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 248388 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2003-05-05 Километража 639000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10350 кг
Година 1993 Километража 841000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 1996-01-15 Километража 179800 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08-10 Километража 280537 км Сила
Белгија, Hannut
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 53.85 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 462062 км Сила
Белгија, Wingene
камион фургон MAN TGL
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2012 Километража Сила
Белгија, Aartselaar
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1990 Километража 155000 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2006 Километража 456322 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Воен камион
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1990 Километража 155000 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 2000-05 Километража 183866 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10330 кг Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1991-09 Километража 1162000 км Сила
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006-01-01 Километража 185000 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 616851 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9880 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-02-23 Километража 560609 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10450 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 859925 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 541912 км Сила
Белгија, AVIN
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2320 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003-01-21 Километража 945649 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 49.99 м³
Година 2012 Километража 732723 км Сила
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7100 кг
Година 1993 Километража 981270 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5910 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-04-27 Километража 405184 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1995 Километража 235984 км Сила
Белгија, GENK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се