Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN од Австрија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 830000 км Сила
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 531530 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 353000 км Сила
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09 Километража 895000 км Сила
Австрија, Baden bei Wien
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Камион со завеса
Носивост 16590 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-10 Километража 750000 км Сила
Австрија, Baden bei Wien
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8740 кг Евро Euro 6
Година 10/2013 Километража 489085 км Сила
Австрија, Villach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се