Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN-VW

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN-VW

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2012 Километража 18900 км Сила
Холандија, Borne
камион со завеса MAN-VW TGL 12.240 камион со завеса MAN-VW TGL 12.240
2
Контактирајте го продавачот
11.440 € HUF 4.450.000 HUF
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 07/2008 Километража 998000 км Сила
Унгарија, Gyömrő
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 116.37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 948600 км Сила
Молдавија, Bălți
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се