Филтри -

Камиони со затворена каросерија MAN

Резултати од пребарување: 921 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

921 огласа: Камиони со затворена каросерија MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Капацитет 21 палети
Година 2007 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.26 м³ Капацитет 15 палети
Година 2015-09 Километража 167000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
50.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-08-23 Километража 443700 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07 Километража 178000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12420 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 38 палети
Година 07/2019 Километража 140000 км Сила
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5665 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 553000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
40.120 € PLN 188.000 PLN
Камион со завеса
Капацитет 21 палети
Година 12/2016 Километража 460000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
35.210 € PLN 165.000 PLN
Камион со церада
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 930000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2105 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 413000 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Камион фургон
Носивост 29750 кг
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.730 € GBP 12.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 242067 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2019 Километража 188000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9501 кг Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 661000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4945 кг Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 830000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14740 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09-02 Километража 939668 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 426762 км Сила
Италија, Castel Goffredo (MN)
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-04 Километража 181500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2009 Километража 970000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 09/2013 Километража 224000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10850 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 410000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10580 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 398000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
29.660 € PLN 139.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 6049 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2016 Километража 369000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со церада
Година 2013 Километража 595660 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Камион фургон
Година 06/1997 Километража 393456 км Сила
Португалија, Mozelos SMF
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 921 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се