Филтри -

Камиони со затворена каросерија LIAZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија LIAZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.079 € CZK 100.000 CZK
Камион со церада
Носивост 12160 кг Евро Euro 1 Зафатнина 51.21 м³
Година 1995 Километража 850339 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
4.079 € CZK 100.000 CZK
Камион-ладилник
Носивост 9380 кг
Година 1998 Километража 543221 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се