Филтри -

Камиони со затворена каросерија KRONE од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија KRONE од Полска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада KRONE KRONE BDF 7.80m BURTOWA ZABUDOWA 19 euro palet ST.BDB MOŻLIWOŚĆ
8
2.087 € PLN 9.500 PLN
Камион со церада
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE KONTENER BDF 7.45x2.50m STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ IDEALNY NA GARAŻ
9
1.977 € PLN 9.000 PLN
Камион фургон
Година 1999 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада KRONE 5xZABUDOWA KRONE BDF 7.80x2.60 TYŁ DUŻE DRZWI 2011rok BURTO PLAN
9
2.526 € PLN 11.500 PLN
Камион со церада
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE 3xZABUDOWA KRONE BDF 7.45x2.60 BURTO-FIRANKA SUWANY DACH NOWA PL
12
3.405 € PLN 15.500 PLN
Камион со церада
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF 7.80x2.75 FIRANKA SUWANY DACH 2007rok DRZWI s
9
3.405 € PLN 15.500 PLN
Камион со церада
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF 7.45x2.55 BURTO-FIRANKA SUWANY DACH 2009 ROK
14
3.185 € PLN 14.500 PLN
Камион со церада
Година 2009 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE 5x JUMBO KONTENER/ZABUDOWA 7.80x3.0M BDF STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ
15
3.405 € PLN 15.500 PLN
Камион фургон
Година 2006 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE KRONE BDF PLATFORMA ZABUDOWA 7.45m
8
1.033 € PLN 4.700 PLN
Камион со церада
Година 2005 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE 10x KONTENER KRONE BDF 7.45x2.65m ZAMYKANY DRZWIAMI 2011 rok MOŻ
7
2.966 € PLN 13.500 PLN
Камион фургон
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF JUMBO 7.80x3.0m FIRANKA SUWANY DACH DRZWI st
11
2.966 € PLN 13.500 PLN
Камион со церада
Година 2005 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се