Филтри -

Камиони со затворена каросерија KRONE

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија KRONE: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада KRONE Mega/Standard Drzwi kompletne ze słupkami
9
973,60 € PLN 4.500 PLN
Камион со церада
Година 2016 Километража Сила
Полска, Widełki
камион фургон KRONE 10x KONTENER KRONE BDF 7.45x2.65m ZAMYKANY DRZWIAMI 2011 rok MOŻ
7
2.921 € PLN 13.500 PLN
Камион фургон
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF 7.80x2.75 FIRANKA SUWANY DACH 2007rok DRZWI s
9
3.353 € PLN 15.500 PLN
Камион со церада
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE 5x JUMBO KONTENER/ZABUDOWA 7.80x3.0M BDF STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ
15
3.353 € PLN 15.500 PLN
Камион фургон
Година 2006 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE 2x KONTENER/ZABUDOWA 7.80M BDF STALOWY ZAMYKANY DRZWIAMI MOŻLIWO
9
3.137 € PLN 14.500 PLN
Камион со церада
Година 2010 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE KRONE BDF PLATFORMA ZABUDOWA 7.45m
8
1.017 € PLN 4.700 PLN
Камион со церада
Година 2005 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се