Филтри -

Камиони со затворена каросерија KRAZ

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија KRAZ: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада KRAZ  258 B1 Scheunenfund
9
2.200 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Година 1986-06 Километража Сила
Германија, Stadtsteinach
нови камион со церада KRAZ 6135В6
1
цена на барање
Камион со церада
Носивост 16400 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион со церада KRAZ 5233ВЕ
1
цена на барање
Камион со церада
Носивост 6000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада KRAZ В12.2МЕХ
1
цена на барање
Камион со церада
Носивост 12000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови воен камион KRAZ 65053 мастерская
1
цена на барање
Воен камион
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се