Филтри -

Камиони со затворена каросерија KENWORTH

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија KENWORTH: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон KENWORTH T 300
20
39.050 € RUB 3.500.000 RUB
Камион фургон
Носивост 10000 кг Зафатнина 43.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-04-09 Километража 370000 км Сила
Русија, Нижневартовск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се