Филтри -

Камиони со затворена каросерија KAMAZ од Русија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија KAMAZ од Русија: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса KAMAZ 4308 + приколка завеса
9
Контактирајте го продавачот
24.240 € RUB 2.100.000 RUB
Камион со завеса
Носивост 12.5 кг Евро Euro 3 Зафатнина 94 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 420000 км Сила 250 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се