Филтри -

Камиони со затворена каросерија KAMAZ

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија KAMAZ: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 1 км Сила 320 кс
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 3.867 €
Камион фургон
Носивост 8000 кг Зафатнина 10850 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 100000 км Сила
Украина, Старокостянтинів
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада KAMAZ 5320 камион со церада KAMAZ 5320 камион со церада KAMAZ 5320
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 1985 Километража Сила
Украина, Харків
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се