Филтри -

Камиони со затворена каросерија JMC

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија JMC: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон JMC
2
17.000 US$ EUR ≈ 14.020 €
Камион фургон
Носивост 2140 кг Зафатнина 19.39 м³
Година 2017 Километража 4083 км Сила
Кина
нови камион-ладилник JMC JX1041TG
10
23.700 US$ EUR ≈ 19.550 €
Камион-ладилник
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-ладилник JMC CLW5041XLCJ5
7
22.200 US$ EUR ≈ 18.310 €
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.71 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
нови камион-ладилник JMC CLW5040XYYJX
6
18.700 US$ EUR ≈ 15.430 €
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.78 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се