Филтри -

Камиони со затворена каросерија JAC - Казахстан

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија JAC - Казахстан: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56
3
Контактирајте го продавачот
25.970 € KZT 13.000.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 150 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
34.960 € KZT 17.500.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 4200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56 нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56 нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56
3
Контактирајте го продавачот
24.570 € KZT 12.300.000 KZT
Камион фургон
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2021 Километража 30 км Сила 150 кс
Казахстан, Атырау
нови изотермален камион JAC N56
1
Контактирајте го продавачот
26.170 € KZT 13.100.000 KZT
Изотермален камион
Носивост 3445 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Атырау
нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80
3
Контактирајте го продавачот
37.960 € KZT 19.000.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 4695 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.6 м³
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
32.960 € KZT 16.500.000 KZT
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Костанай
Контактирајте го продавачот
24.170 € KZT 12.100.000 KZT
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 150 кс
Казахстан, Костанай
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се