Филтри -

Камиони со затворена каросерија JAC

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија JAC: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56
3
Контактирајте го продавачот
25.590 € KZT 12.600.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 150 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
34.930 € KZT 17.200.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 4200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56 нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56 нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56
3
Контактирајте го продавачот
24.370 € KZT 12.000.000 KZT
Камион фургон
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2021 Километража 30 км Сила 150 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
21.680 € RUB 1.800.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 4000 кг Евро Euro 4
Година 2017 Километража Сила 152 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 36.330 €
Камион со церада
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 170 кс
Украина, Святопетрівське
нови изотермален камион JAC N56
1
Контактирајте го продавачот
26.610 € KZT 13.100.000 KZT
Изотермален камион
Носивост 3445 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Атырау
нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80
3
Контактирајте го продавачот
38.590 € KZT 19.000.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 4695 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.6 м³
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се