Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2016 Километража 336000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.380 € HUF 11.940.000 HUF
Камион со церада
Година 12/2016 Километража 196800 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 366000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2022 Километража 26 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 30.63 м³ Капацитет 12 палети
Година 2022 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2011 Километража 72345 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3285 кг
Година 2009 Километража 296295 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2009 Километража 250313 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2009 Километража 70024 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2013 Километража 365000 км Сила
Унгарија, Tiszatardos
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 222929 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3784 кг Зафатнина 30.61 м³ Капацитет 12 палети
Година 2017 Километража 335700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.680 € HUF 3.937.000 HUF
Камион-ладилник
Година 12/2003 Километража 392000 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 39.6 м³ Капацитет 12 палети
Година 2017 Километража 462900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5315 кг Капацитет 15 палети
Година 2013 Километража 118357 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2021 Километража 950 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
87.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2022 Километража 150 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 504000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.150 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 775620 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 613432 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 935 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 85520 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2012 Километража 492000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 650000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5650 кг
Година 2011 Километража 408208 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 256035 км Сила
Унгарија, Székesfehérvár
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се