Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Украина

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија IVECO од Украина: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.083 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-08 Километража 103000 км Сила 279 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
47.083 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6840 кг Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 180497 км Сила 252 кс
Украина, М.київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 159842 км Сила 186 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2140 кг Зафатнина 21 м³
Година 2016-03 Километража 165136 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
43.350 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 40.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09 Километража 548402 км Сила 460 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
47.083 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-05 Километража 116920 км Сила 279 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3119 кг Зафатнина 37.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража 62735 км Сила 179 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
47.083 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-04 Километража 133909 км Сила 279 кс
Украина, М.київ
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.49 м³
Година 2016-04 Километража 142000 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.6 м³
Година 2016-04 Километража 124000 км Сила 207 кс
Украина, М.київ
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 40.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-10 Километража 445000 км Сила 460 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2140 кг Зафатнина 21.49 м³
Година 2016-03 Километража 190000 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
47.083 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 121000 км Сила 279 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
28.920 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2140 кг Зафатнина 21 м³
Година 2016-03 Километража 165000 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
32.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2430 кг Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 109679 км Сила 207 кс
Украина, м. Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се