Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Словачка

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2870 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-02 Километража 409383 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 11/2012 Километража 1141735 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 22.08 м³
Година 4/2011 Километража 625016 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 43.04 м³
Година 4/2013 Километража 507340 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 56.98 м³
Година 11/2011 Километража 1200013 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 4/2006 Километража 1940000 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3640 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30 м³
Година 2001-12 Километража 662172 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 5/2006 Километража 1614104 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10990 кг Зафатнина 36.9 м³
Година Километража 894966 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 1/2003 Километража 1322140 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 47.07 м³
Година 10/2011 Километража 1061571 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10600 кг Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 428468 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 45.45 м³
Година 1/2008 Километража 485175 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 11/2005 Километража 826182 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 9/2017 Километража 422416 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се