Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Шведска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 607,20 € SEK 7.000 SEK
Камион фургон
Носивост 2690 кг
Година 06/2010 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 4.988 € SEK 57.500 SEK
Камион фургон
Носивост 1011 кг Евро Euro 6
Година 04/2018 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
18.220 € SEK 210.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Камион фургон
Носивост 1575 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.6 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 14 палети
Година 03/2012 Километража 557250 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
3.470 € SEK 40.000 SEK
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.096 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4940 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 153132 км Сила
Шведска, Skåne
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се