Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Шпанија

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

78 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 04/2019 Километража 45000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
48.800 €
Камион фургон
Година 2019-07-23 Километража 24000 км Сила
Шпанија, Alicante
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 05/2018 Километража 209000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 1999-08-24 Километража 306000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 285000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2013 Километража 650000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3750 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 262710 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7350 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 554938 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9885 кг Зафатнина 54.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 591659 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2160 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 131085 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 6617 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24.68 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 30602 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 2705 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 159573 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 47363 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 610877 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 7800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 64.13 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 496000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 261631 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 10000 кг Евро Euro 5
Година 2010-01 Километража 550000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 02/2018 Километража 217051 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
45.800 €
Камион фургон
Година 02/2016 Километража 420162 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион фургон
Година 12/2014 Километража 565038 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Камион-ладилник
Година 02/2010 Километража 325719 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Камион-ладилник
Година 02/2014 Километража 142864 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Камион-ладилник
Година 02/2010 Километража 462224 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Камион-ладилник
Година 08/2012 Километража 231930 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Камион-ладилник
Година 08/2010 Километража 414775 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се