Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Романија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 15200 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 900000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 69276 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 76969 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
камион со церада IVECO Piese din dezmembrare Iveco Daily 65C15 камион со церада IVECO Piese din dezmembrare Iveco Daily 65C15
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
27.370 €
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 217000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 11150 кг Зафатнина 30 м³ Капацитет 14 палети
Година 04/2014 Километража 150700 км Сила
Романија, 1 Decembrie
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4100 кг Евро Euro 5 Капацитет 10 палети
Година 02/2016 Километража 290000 км Сила
Романија, Târgu Jiu
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион-ладилник
Капацитет 10 палети
Година 02/2012 Километража 280000 км Сила
Романија, Văleni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се