Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Португалија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија IVECO од Португалија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1996-11 Километража 188000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2002 Километража 402597 км Сила
Португалија, Anadia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Камион-ладилник
Година 06/1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010-12 Километража 446000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион со завеса
Носивост 4300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 114806 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Зафатнина 17.43 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2010 Километража 244000 км Сила
Португалија
камион-ладилник IVECO Eurocargo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-12-16 Километража 538000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
10.790 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража 160000 км Сила
Португалија, Porto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2004 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2005 Километража Сила
Португалија, Benedita
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 243000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се