Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

109 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.720 € PLN 160.000 PLN
Камион фургон
Носивост 5235 кг Евро Euro 6 Капацитет 20 палети
Година 2016 Километража 240000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
35.720 € PLN 160.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 8380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 14 палети
Година 2016 Километража 380000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
43.540 € PLN 195.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
43.540 € PLN 195.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
40.190 € PLN 180.000 PLN
Камион фургон
Носивост 5235 кг Евро Euro 6 Капацитет 15 палети
Година 2017 Километража 130000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7670 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 21 палети
Година 2014 Километража 607000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 740949 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 5880 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 429000 км Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
22.080 € PLN 98.900 PLN
Камион со церада
Носивост 1030 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.21 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 8 палети
Година 12/2018 Километража 291000 км Сила
Полска, Buk
Контактирајте го продавачот
49.120 € PLN 220.000 PLN
Камион фургон
Носивост 5130 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.5 м³ Капацитет 18 палети
Година 2018 Километража 89000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
48.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
11.140 € PLN 49.900 PLN
Камион-ладилник
Носивост 14600 кг
Година 2008 Километража 960000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
66.710 € PLN 298.800 PLN
Камион фургон
Носивост 3430 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2023 Километража 50 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
99.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4940 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2022 Километража 25 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Капацитет 8 палети
Година 04/2005 Километража 539917 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2018 Километража 380500 км Сила
Полска, Wałbrzych
камион со завеса IVECO STRALIS 310 камион со завеса IVECO STRALIS 310 камион со завеса IVECO STRALIS 310
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 495000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2017 Километража 404500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 27.5 м³ Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 19.18 м³ Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 180500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 12 палети
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3200 кг Суспензија пружина/пружина Капацитет 10 палети
Година Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4910 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 603000 км Сила
Полска, Końskie
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се