Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Литванија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Изотермален камион
Година 03/2007 Километража Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 890000 км Сила
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион фургон
Носивост 4300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2011 Километража 598000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 11/2007 Километража 144000 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 08/2002 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 09/2005 Километража Сила
Литванија, Taurage
камион фургон IVECO 35c11 камион фургон IVECO 35c11 камион фургон IVECO 35c11
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 03/2000 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 10/2007 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 04/2018 Километража 442328 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 23 палети
Година 06/2017 Километража 712000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2013 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 05/2009 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2010 Километража 1065201 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 146767 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
29.600 €
Камион фургон
Носивост 14280 кг
Година 09/2016 Километража 895000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион фургон
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион фургон
Година 2007 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Камион фургон
Година 11/2020 Километража 97938 км Сила
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се