Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 149 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

149 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 8390 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 225390 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 289000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4260 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 11/2012 Километража 592860 км Сила
Италија, Montesilvano
камион фургон IVECO DAILY 35C16 HI-MATIC
1
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 158000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-06 Километража 238000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража 174000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година Километража 335000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 329000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7900 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-02 Километража 248000 км Сила
Италија, Pozzuoli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 361668 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
82.598 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 159701 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2005 Километража 1000000 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2012 Километража Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Година 2008 Километража 200000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2001 Километража 400000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2002 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2013 Километража Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2019-10 Километража 104097 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион-ладилник
Носивост 13500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06 Километража 1100000 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2014 Километража Сила
Италија, Uboldo (VA)
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 700000 км Сила
Италија, Uboldo (VA)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2014 Километража Сила
Италија, Uboldo (VA)
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 450000 км Сила
Италија, Cusago (MI)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 149 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се