Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Хрватска

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија IVECO од Хрватска: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3265 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 114400 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3265 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 114400 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3050 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-01 Километража 114700 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион со церада IVECO AS260S48 Y/PS + приколка завеса
7
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14350 кг Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-08 Километража 800000 км Сила 481 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
изотермален камион IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 3330 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 113053 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3330 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 113053 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3050 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-01 Километража 106000 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3265 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 129500 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3160 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 163324 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3050 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-01 Километража 106000 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3160 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 163324 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3265 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 129500 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3265 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 162280 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион-ладилник IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3280 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-02 Километража 155700 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
камион фургон IVECO 70C17
10
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3160 кг Зафатнина 22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06 Километража 124475 км Сила 170 кс
Хрватска, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се