Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

60 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.650 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 19.5 м³
Година 2020-06-01 Километража 97755 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2970 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 319183 км Сила
Холандија, Budel
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 821163 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2011 Километража 78000 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04-17 Километража 697877 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 405633 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4971 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-01 Километража 366466 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10675 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-09-05 Километража 176637 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2400 кг Евро Euro 6
Година 2017-08-30 Километража 68557 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2490 кг Евро Euro 5
Година 2012-09-24 Километража 98211 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2069 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 50800 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7744 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 474541 км Сила
Холандија, Ulft
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06-26 Километража 332114 км Сила
Холандија, Heiloo
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4971 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-01 Километража 493619 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4080 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 800319 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2580 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 245508 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8525 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 643821 км Сила
Холандија, VELDDRIEL
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2460 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 694620 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2318 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 416305 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 01/2007 Километража 820664 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4795 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 734199 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6570 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 284459 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2720 кг Евро Euro 5
Година 2011-12-01 Километража 594576 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2002-01-01 Километража 274405 км Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се