Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Франција

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7590 кг Евро Euro 6 Зафатнина 262 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 206000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2006 Километража 625300 км Сила
Франција, RAMBURES
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 370972 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2014 Километража 638775 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2006 Километража 877141 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 02/2015 Километража 153752 км Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 12/2016 Километража 380368 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1998 Километража 153000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2008 Километража 661000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1998 Километража 217500 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2004 Километража 940000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1996 Километража 396000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2080 кг Евро Euro 5
Година 10/2010 Километража 274942 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9820 кг Евро Euro 2 Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 21 палети
Година 02/2000 Километража 1016000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7539 кг Евро Euro 6 Зафатнина 127.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2015 Километража 114000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2595 кг Евро Euro 6 Зафатнина 131 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2015 Километража 176000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4981 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 1000 км Сила
Франција, FLORANGE
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Капацитет 24 палети
Година 2017-07-26 Километража 364000 км Сила
Франција, ANOULD
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се