Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Финска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија IVECO од Финска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон IVECO 190E27
1
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 04/2003 Километража Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1715 кг
Година 2013 Километража 169999 км Сила
Финска, Vantaa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 169999 км Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 593249 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2007 Километража 215000 км Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2700 кг
Година 2021 Километража Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1550 кг
Година 2010 Километража 272000 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5400 кг Евро Euro 4 Зафатнина 38.44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 524335 км Сила
Финска, Kokkola
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2010 кг
Година 2022 Километража 864 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2010 кг
Година 2022 Километража 99 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3300 кг
Година Километража 429 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3510 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Финска, Pirkkala
камион фургон IVECO Cargo 75 E 17 камион фургон IVECO Cargo 75 E 17 камион фургон IVECO Cargo 75 E 17
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2560 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001-08-14 Километража 503359 км Сила
Финска, Tampere
камион фургон IVECO 120 E23 P камион фургон IVECO 120 E23 P
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4990 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-07-20 Километража 232374 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 1340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07-15 Километража 184100 км Сила
Финска, Tampere
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се