Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 808 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

808 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.400 € PLN 195.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 4895 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 320000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 320473 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 285000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 47363 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 56000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO DAILY 35S13
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2014 Километража 212108 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
камион фургон IVECO DAILY 35-110
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2015 Километража 240209 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион работилница
Година 2010 Километража 210000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион фургон IVECO DAILY 50C18
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.730 € PLN 83.500 PLN
Камион со церада
Година 2012 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2013 Километража 650000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Година 2011 Километража 440000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1991 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7397 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Километража 659556 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
14.840 € PLN 69.900 PLN
Камион фургон
Година 2013 Километража 223000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-06 Километража 800000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
27.530 € SEK 310.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 76969 км Сила
Романија
аукција 10.210 € SEK 115.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 266925 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
101.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 8162 км Сила
Германија, Ulm
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 465000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
0,13 € DKK 1 DKK
Камион фургон
Зафатнина 48.87 м³
Година 2011 Километража 321000 км Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Продавница на камион
Година 2000 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 570000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Продавница на камион
Година 2008 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Продавница на камион
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 808 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се