Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Естонија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија IVECO од Естонија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион фургон
Носивост 3305 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26.26 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 357000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2970 кг Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 243858 км Сила
Естонија, Kesklinna
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2465 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 217000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
23.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2085 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 242000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Камион фургон
Носивост 2465 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 217000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1625 кг Зафатнина 22.44 м³
Година 06/2008 Километража 226690 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8550 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 567000 км Сила
Естонија, Rapla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се