Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

78 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1067000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
35.539 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2390 кг Зафатнина 35.92 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-08 Километража 240000 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 922547 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
13.530 € CZK 319.900 CZK
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1050000 км Сила
Чехија, Staré Město
Контактирајте го продавачот
8.090 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2680 кг
Година 10/2013 Километража 290793 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Зафатнина 21.12 м³
Година 2006 Километража 302000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
15.100 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 932000 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 811000 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Капацитет 15 палети
Година 2008-07 Километража 751814 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Капацитет 19 палети
Година 2008-12 Километража 595584 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3615 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33.39 м³ Капацитет 15 палети
Година 2013-02 Километража 396000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.826 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 2640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2009 Километража 405230 км Сила
Чехија, Kladno
камион со завеса IVECO Daily 72C21 камион со завеса IVECO Daily 72C21 камион со завеса IVECO Daily 72C21
3
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2022 Километража 45000 км Сила
Чехија, Čaková
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина 33.32 м³
Година 2008-06 Километража 1005748 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 1155200 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
59.162 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8340 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-04-03 Километража 127711 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
36.790 € CZK 870.000 CZK
Камион со завеса
Носивост 12765 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 730000 км Сила
Чехија, Hodonín
камион со завеса IVECO daily 72c21 камион со завеса IVECO daily 72c21 камион со завеса IVECO daily 72c21
3
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2022 Километража 46000 км Сила
Чехија, Čaková
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2009 Километража 172823 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
13.910 € CZK 329.000 CZK
Камион со церада
Година 2014 Километража 250000 км Сила
Чехија, Staré Město
Контактирајте го продавачот
21.250 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 14 палети
Година 2015-07 Километража 41717 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
4.144 € CZK 98.000 CZK
Камион фургон
Година 2005 Километража 1285000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
13.435 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5015 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 623994 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2341 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 291238 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2451 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.31 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 373501 км Сила
Чехија, Strančice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се