Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1991 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5650 кг Евро Euro 5
Година 2011-02-01 Километража 408208 км Сила
Белгија, HARCHIES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4810 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-14 Километража 655580 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5228 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-08-07 Километража 500941 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 42.52 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 331115 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 22.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 119000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 152080 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 37.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 259950 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
аукција 16.000 €
Камион со церада
Година 2017 Километража 68714 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2230 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1994 Километража 229850 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4653 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2018 Километража 208500 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1997 Километража 162000 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1990 Километража 49000 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 31.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 233000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 20.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 277000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016-07 Километража 1 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5228 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-08-07 Километража 371430 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2910 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-01-01 Километража 350000 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Зафатнина 23.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 306411 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 33.19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 294542 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-03-15 Километража 127779 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-05-05 Километража 151652 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2 Зафатнина 41.51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 412197 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4560 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 395200 км Сила
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 20.1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 9999 км Сила
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се