Филтри -

Камиони со затворена каросерија IVECO

Резултати од пребарување: 815 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

815 огласа: Камиони со затворена каросерија IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.400 € PLN 195.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 4895 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 320000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 56000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO DAILY 35S13
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2014 Километража 212108 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон IVECO DAILY 35-110
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2015 Километража 240209 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион работилница
Година 2010 Километража 210000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион фургон IVECO DAILY 50C18
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.730 € PLN 83.500 PLN
Камион со церада
Година 2012 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2013 Километража 650000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница на камион
Година 2011 Километража 440000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1991 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7397 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Километража 659556 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
14.840 € PLN 69.900 PLN
Камион фургон
Година 2013 Километража 223000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-06 Километража 800000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
27.530 € SEK 310.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 76969 км Сила
Романија
аукција 10.210 € SEK 115.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 266925 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
101.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 8162 км Сила
Германија, Ulm
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 465000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
0,13 € DKK 1 DKK
Камион фургон
Зафатнина 48.87 м³
Година 2011 Километража 321000 км Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Продавница на камион
Година 2000 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 570000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Продавница на камион
Година 2008 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Продавница на камион
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
камион со завеса IVECO Stralis AS 260 камион со завеса IVECO Stralis AS 260
2
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Камион со завеса
Година 2011 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
камион со церада IVECO eurocargo 120 25 камион со церада IVECO eurocargo 120 25 камион со церада IVECO eurocargo 120 25
3
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Продавница на камион
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 790000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 815 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се