Филтри -

Камиони со затворена каросерија ISUZU од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија ISUZU од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник ISUZU ISUZU NPR75L-K изотермический фургон нови камион-ладилник ISUZU ISUZU NPR75L-K изотермический фургон
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
50.400 US$ EUR ≈ 44.350 €
Изотермален камион
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 190 кс
Украина, м.Черкаси
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.300 US$ EUR ≈ 32.830 €
Изотермален камион
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 124 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
42.799 US$ EUR ≈ 37.670 €
Камион фургон
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража Сила 155 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6200 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Харьков
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се