Камиони со затворена каросерија ISUZU од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија ISUZU од Обединетото Кралство: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник ISUZU N75.190
32
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 300422 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник ISUZU FORWARD N75.190
16
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 321065 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион-ладилник ISUZU EASYSHIFT N75.190
21
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 426266 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник ISUZU EASYSHIFT N75.190
20
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 301341 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник ISUZU FORWARD N75.190
20
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 353256 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон ISUZU NQR 70
18
3.064 € GBP USD 2.750 GBP ≈ 3.364 US$
Камион фургон
Година 2004-02-12 Километража Сила
Обединето Кралство
камион-ладилник ISUZU FORWARD N75.190 EASYSHIFT
33
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2012 Километража 350767 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник ISUZU FORWARD N75.190 EASYSHIFT
34
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2012 Километража 179391 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон ISUZU NPR- 7
12
преговара
Камион фургон
Година 2011 Километража 120000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион со завеса ISUZU NQR 75 Day Cab Curtainsider
53
3.064 € GBP USD 2.750 GBP ≈ 3.364 US$
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион со завеса ISUZU FORWARD N75.190 7.5 TONNE CURTAINSIDER 2013 GN63 OUL
16
преговара
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013-09 Километража 540590 км Сила 190 кс
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион-ладилник ISUZU N75 190 BREAKING за делови
2
преговара
Камион-ладилник
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
камион со завеса ISUZU NS 75 – 190 за делови
2
преговара
Камион со завеса
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се