Филтри -

Камиони со затворена каросерија ISUZU од Кина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија ISUZU од Кина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник ISUZU CLW5040XLCQ5
6
Контактирајте го продавачот
24.700 US$ EUR ≈ 20.480 €
Камион-ладилник
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.72 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 98 кс
Кина, Suizhou
камион фургон ISUZU ELF 7.5
5
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион фургон
Носивост 55 кг Зафатнина 40 м³
Година 2018 Километража 1000 км Сила
Кина, Minhang District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник ISUZU
4
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 8.707 €
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион фургон ISUZU
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 9.951 €
Камион фургон
Година 2015 Километража 119950 км Сила
Кина
камион фургон ISUZU
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 9.951 €
Камион фургон
Година 2012 Километража 48000 км Сила
Кина
камион-ладилник ISUZU
2
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 10.780 €
Камион-ладилник
Носивост 3850 кг Зафатнина 18.74 м³
Година 2015 Километража 48000 км Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се