Филтри -

Камиони со затворена каросерија ISUZU од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија ISUZU: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон ISUZU NPR75
5
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2008 Километража 250000 км Сила
Грција, Σινδοσ Θεσσαλονικη
камион-ладилник ISUZU N1R
8
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 25.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 422549 км Сила 150 кс
Романија, Chiajna
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник ISUZU N1R
8
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 25.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 227330 км Сила 150 кс
Романија, Chiajna
камион со завеса ISUZU N75.190
25
Контактирајте го продавачот
17.240 € GBP 14.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 418138 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион-ладилник ISUZU NQR 5.2 L
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01 Километража 700000 км Сила
Португалија
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar Eis/Ice -33°C Tiefkühl
15
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-06 Километража 211590 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
камион фургон ISUZU NPR- 7
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2011 Километража 120000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион-ладилник ISUZU L36 Hűtős
10
Контактирајте го продавачот
17.180 € HUF 6.100.000 HUF
Камион-ладилник
Зафатнина 14.22 м³
Година 2016 Километража 167000 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон ISUZU N2R 85C
10
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 186395 км Сила 150 кс
Данска, Christiansfeld
камион со завеса ISUZU P65
21
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 200000 км Сила 150 кс
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar
15
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-06 Километража 244502 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
камион-ладилник ISUZU N75 190 BREAKING за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
камион со завеса ISUZU NS 75 – 190 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се