Филтри -

Камиони со затворена каросерија ISUZU

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони со затворена каросерија ISUZU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 7000 кг Зафатнина 20 м³
Година 10/2022 Километража Сила
Турција, Yenişehir / Bursa
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.300 €
Камион фургон
Носивост 13200 кг
Година 2011 Километража 809490 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
46.200 US$ EUR ≈ 42.370 €
Камион фургон
Година 2016 Километража 429826 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
43.600 US$ EUR ≈ 39.990 €
Изотермален камион
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
48.280 € TRY 990.000 TRY
Камион-ладилник
Година 2017 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
29.400 US$ EUR ≈ 26.970 €
Камион фургон
Година 2001 Километража 640080 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.760 €
Камион фургон
Година 2013 Километража 725661 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 186395 км Сила
Данска, Christiansfeld
нови камион фургон ISUZU  FVR 33 нови камион фургон ISUZU  FVR 33
2
Контактирајте го продавачот
65.190 € UZS 805.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон ISUZU  NQR 71 PL нови камион фургон ISUZU  NQR 71 PL
2
Контактирајте го продавачот
39.120 € UZS 483.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
нови изотермален камион ISUZU NQR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 5000 кг Зафатнина 21 м³
Година 04/2022 Километража Сила
Узбекистан, Фергана
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2008 Километража 250000 км Сила
Грција, Σινδοσ Θεσσαλονικη
Контактирајте го продавачот
23.240 € GBP 20.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 32738 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
53.700 US$ EUR ≈ 49.250 €
Изотермален камион
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.630 €
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.920 €
Камион-ладилник
Носивост 3850 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18.74 м³
Година 2015 Километража 48000 км Сила
Кина, Shanghai
нови камион работилница ISUZU AVTR-АC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 416000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 466000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01 Километража 700000 км Сила
Португалија
камион-ладилник ISUZU камион-ладилник ISUZU
2
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.920 €
Камион-ладилник
Носивост 3850 кг Зафатнина 18.74 м³
Година 2015 Километража 48000 км Сила
Кина
нови камион-ладилник ISUZU NPR75L-K изотермический фургон нови камион-ладилник ISUZU NPR75L-K изотермический фургон
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
58.300 US$ EUR ≈ 53.470 €
Изотермален камион
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
камион-ладилник ISUZU N75 190 BREAKING за делови камион-ладилник ISUZU N75 190 BREAKING за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се