Филтри -

Камиони со затворена каросерија HYUNDAI

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони со затворена каросерија HYUNDAI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион фургон
Година Километража 116236 км Сила
Белгија, Mariakerke
Контактирајте го продавачот
15.200 € CLP 12.990.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 144307 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.800 €
Камион со церада
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.96 м³ Суспензија пружина/пружина Капацитет 13 палети
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
нови камион фургон HYUNDAI HD35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион фургон HYUNDAI HD78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион фургон HYUNDAI HD 35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион фургон HYUNDAI HD210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-ладилник HYUNDAI HD65 4WD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-ладилник HYUNDAI HD 210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 21320 кг Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
15.900 € CLP 13.590.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 106165 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
18.130 € CLP 15.500.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 126540 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
15.200 € CLP 12.990.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 105314 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
15.790 € CLP 13.500.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 75000 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
51.800 US$ EUR ≈ 48.460 €
Изотермален камион
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
15.200 € CLP 12.990.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 137554 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
17.550 € CLP 15.000.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 82000 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
нови камион фургон HYUNDAI HD78 нови камион фургон HYUNDAI HD78
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 500 км Сила
Украина, Київ
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се