Филтри -

Камиони со затворена каросерија HOWO од Кина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија HOWO од Кина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.720 €
Камион со церада
Година 03/2017 Километража 7500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.720 €
Камион со церада
Година 02/2017 Километража 2633 км Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 16.540 €
Камион фургон
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила 375 кс
Кина, Shanghai
камион со церада HOWO 375 камион со церада HOWO 375 камион со церада HOWO 375
3
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.720 €
Камион со церада
Година 02/2017 Километража 2760 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.720 €
Камион со церада
Година 03/2017 Километража 5600 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 17.600 €
Камион со церада
Година 02/2017 Километража 7500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 17.420 €
Камион фургон
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 336 кс
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 17.420 €
Камион фургон
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 336 кс
Кина, Shanghai
камион со церада HOWO 375 камион со церада HOWO 375 камион со церада HOWO 375
3
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.720 €
Камион со церада
Година 02/2017 Километража 600 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.720 €
Камион со церада
Година 01/2017 Километража 7100 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 15.840 €
Камион со церада
Година 01/2017 Километража 7500 км Сила
Кина
камион фургон HOWO Cargo truck камион фургон HOWO Cargo truck камион фургон HOWO Cargo truck
3
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 13.640 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 16.540 €
Камион фургон
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила 375 кс
Кина, Hong Kong
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се