Филтри -

Камиони со затворена каросерија HOWO

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија HOWO: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада HOWO 375
5
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.850 €
Камион со церада
Година 2017-08 Километража 7500 км Сила
Кина
камион со церада HOWO T5G
8
Контактирајте го продавачот
65.900 US$ EUR ≈ 54.980 €
Камион со церада
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 310 кс
Украина, Святопетрівське
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада HOWO 375
6
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.850 €
Камион со церада
Година 2017-06 Километража 7500 км Сила
Кина
камион фургон HOWO Cargo truck
3
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 11.260 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
камион со церада HOWO 375
5
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.850 €
Камион со церада
Година 2017-03 Километража 7200 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
3
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.850 €
Камион со церада
Година 2017-05 Километража 600 км Сила
Кина
камион со церада HOWO 375
4
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.850 €
Камион со церада
Година 2017-05 Километража 7100 км Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се