Филтри -

Камиони со затворена каросерија HINO

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија HINO: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада HINO Dutoro
6
Контактирајте го продавачот
13.040 € RUB 1.136.000 RUB
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2012 Километража 181000 км Сила
Русија
камион-ладилник HINO Renger
34
Контактирајте го продавачот
14.630 € RUB 1.275.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2014 Километража 547000 км Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион фургон HINO 916
3
Контактирајте го продавачот
36.500 US$ EUR ≈ 30.700 €
Камион фургон
Носивост 5010 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 150 кс
Грузија, T'bilisi
нови камион фургон HINO 714
4
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 26.910 €
Камион фургон
Носивост 3035 кг Евро Euro 4 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 136 кс
Грузија, T'bilisi
камион фургон HINO DUTRO 4x2 Cargo
23
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 466755 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион фургон HINO 300 4x2 Cargo
23
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 448077 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион-ладилник HINO Renger
27
Контактирајте го продавачот
20.180 € RUB 1.758.000 RUB
Камион-ладилник
Зафатнина 29.23 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 700000 км Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се