Филтри -

Камиони со затворена каросерија GINAF од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија GINAF: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 27130 кг
Година 2008 Километража Сила 462 кс
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 17710 кг
Година 2014 Километража Сила 462 кс
Холандија, Landhorst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 19640 кг
Година 2006 Километража Сила 428 кс
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 25030 кг
Година 2006 Километража Сила 381 кс
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 27280 кг Евро Euro 2
Година 2000-01-22 Километража 543102 км Сила 428 кс
Холандија, Twello
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 32290 кг
Година 2007-11-01 Километража 181272 км Сила 408 кс
Холандија, Ossendrecht
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се