Филтри -

Камиони со затворена каросерија GINAF

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија GINAF: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон GINAF X2222 4x4 Dakar rally truck 1000 hp
7
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 802 кг Зафатнина 1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-11-05 Километража 104055 км Сила 1000 кс
Холандија, Ede
камион фургон GINAF M 4446-S 8x8 assistentie voertuig
17
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 27280 кг Евро Euro 2
Година 2000-01-22 Километража 543102 км Сила 428 кс
Холандија, Twello
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се