Филтри -

Камиони со затворена каросерија GAZ

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија GAZ: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.323 €
Камион со церада
Година 1995 Километража Сила
Украина, Іване-Пусте
Контактирајте го продавачот
6.634 € UAH 205.000 UAH
Изотермален камион
Зафатнина 4.3 м³
Година 1994 Километража 10000 км Сила
Украина, Суми
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Носивост 2 кг Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража 100 км Сила 149 кс
Русија, Краснодар
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се