Филтри -

Камиони со затворена каросерија FOTON

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FOTON: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион фургон FOTON Aumark S нови камион фургон FOTON Aumark S нови камион фургон FOTON Aumark S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила 152 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
38.580 € RUB 3.350.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 5030 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25.87 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2020 Километража 103000 км Сила 152 кс
Русија, Самара
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон FOTON M4 Aumark S
1
Контактирајте го продавачот
20.010 € KZT 9.900.000 KZT
Камион фургон
Носивост 3570 кг
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се