Филтри -

Камиони со затворена каросерија FORD од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија FORD од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 22.26 м³ Капацитет 9 палети
Година 2023 Километража 15 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2018 Километража 115000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 237723 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2019 Километража 141559 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се