Филтри -

Камиони со затворена каросерија FORD од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FORD од Романија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник FORD  CARGO 1833D DC CU FRIG CARRIER SUP
41
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 278062 км Сила 330 кс
Романија
камион-ладилник FORD CARGO 1833D DC CU FRIG CARRIER SUP   NOU!
31
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 251820 км Сила 330 кс
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада FORD TRANSIT 350 L4 SCAB EURO 6 CABINA
24
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 312740 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD NEW TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA D
28
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 17.43 м³
Година 2016 Километража 231272 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT TREND SCAB 350 L4 2.0 TDCI
24
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2017 Километража 249816 км Сила 131 кс
Романија
камион со церада FORD NOU! TRANSIT EURO 6 CABINA DE DORMIT PR
28
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1078 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.22 м³
Година 2016 Километража 271489 км Сила 170 кс
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се