Филтри -

Камиони со затворена каросерија FORD од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FORD од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса FORD TRANSIT PLANDEKA WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA TEMPOMAT PNEUMATYKA
40
Контактирајте го продавачот
28.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 17.2 м³
Година 2020 Километража 50600 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада FORD TRANSIT SKRZYNIA PLANDEKA WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA  [ 4796 ]
38
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 21.12 м³
Година 2017 Километража 88900 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон FORD Transit
37
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.400 € PLN 56.900 PLN
Камион фургон
Носивост 790 кг Зафатнина 13.72 м³
Година 2015 Километража 391000 км Сила 125 кс
Полска, Widełki
камион фургон FORD Transit
35
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.050 € PLN 59.900 PLN
Камион фургон
Носивост 790 кг Зафатнина 13.72 м³
Година 2015 Километража 339000 км Сила 125 кс
Полска, Widełki
камион со церада FORD TRANSIT PLANDEKA WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA  [ 0374 ]
36
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 20.59 м³
Година 2018 Километража 44400 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA [ 9290 ]
35
Контактирајте го продавачот
21.590 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 70900 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT 
34
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 18.77 м³
Година 2018 Километража 109700 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA  [ 7266 ]
33
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 18.77 м³
Година 2018 Километража 82400 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
изотермален камион FORD TRANSIT KONTENER IZOTERMA KLIMA KABINA SYPIALNA [ 8342 ]
28
Контактирајте го продавачот
10.874 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 310500 км Сила 125 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада FORD Transit PLANDEKAsuper stan Gwarancja idealny
14
Контактирајте го продавачот
6.516 € PLN 29.900 PLN
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 271000 км Сила 125 кс
Полска, GŁOGÓWEK
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER IZOTERMA KLIMA ADBLUE EURO6 SERWIS 8 PALET [ 92
38
Контактирајте го продавачот
14.143 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 20.05 м³
Година 2016 Километража 194100 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER 8 PALET MAŁY PRZEBIEG [ 7560 ]
33
Контактирајте го продавачот
14.143 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2015 Километража 110400 км Сила 100 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се