Филтри -

Камиони со затворена каросерија FORD од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони со затворена каросерија FORD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
27.370 €
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 53000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 5 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 86648 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион-ладилник
Носивост 1525 кг Евро Euro 4 Зафатнина 16.93 м³
Година 2010 Километража 262405 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 22.26 м³ Капацитет 9 палети
Година 2023 Километража 15 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 22.26 м³ Капацитет 9 палети
Година 2023 Километража 15 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.210 € PLN 59.900 PLN
Камион-ладилник
Година 2019 Километража 256000 км Сила
Полска, Lechów
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2018 Километража 115000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 12/1992 Километража 87000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 05/2014 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година Километража Сила
Франција, Cormontreuil
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 237723 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 01/1929 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3200 кг
Година Километража 120000 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1690 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-04-08 Километража 277955 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Година 03/1999 Километража 153838 км Сила
Полска, Gorzyce
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1675 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13.5 м³
Година 2017 Километража 206336 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2019 Километража 141559 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.780 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 11 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2023 Километража 16 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 8 палети
Година 2022 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се